O firmě

Úvod

Společnost Elektroinstalace s.r.o. byla založena 6.března 2006. Za dobu své existence jsme si vyzkoušeli jaké je podnikání, ale i po deseti letech jsme firmou, která se každým rokem rozvíjí a ví, že má stále co zlepšovat. Během své dosavadní existence jsme sobě i zákazníkům prokázali, že firma je stabilní a můžeme být solidním a spolehlivým partnerem.

Realizujeme zakázky od servisního charakteru až po stavby bytových domů, nebo obchodních jednotek nákupních center. Firma disponuje vlastními zaměstnanci a svým zázemím, včetně vybaveného vozového parku.

Zajišťujeme silnoproudé a slaboproudé techniky, správce, údržbáře a neustálým zvyšováním znalostí a kvalifikace našich pracovníků jsme schopni nabídnout zákazníkům kvalitní a profesionální službu.

Provádíme dodávky, montáž, revize a opravy elektroinstalací. Montáže zabezpečovacích a protipožárních zařízení. Přístupové a kamerové systémy. Dodávky počítačové a telefonní strukturované kabeláže. Rozvody televizních a satelitních systémů. Údržbu a správu veřejného osvětlení. Pronajímáme montážní plošinu.

Naši partneři

esz logo_fin4you logo_jablotron
logo_axlelectronics logo_eurosatcs viakom Logo_Sonepar_nove